Acapulco

14 maart 2011

Ondertussen ben ik al weer zo'n 3 maanden met Accie bezig. En ik ben zeer tevreden over hem. Langzaam maar zeker wordt zijn uitgezakte lijf met giga hangbuik omgetoverd tot een strak mooi pakkie!

Accie is een heel fijn paard om mee te werken. Hij doet erg zijn best en ik heb echt een klik met hem!

-------------------------------------------------------------

24 januari 2011

Mag ik jullie voorstellen aan mijn nieuwe topper; Acapulco!!

Acapulco is een 12-jarige Oldenburger ruin van Alabaster x Beach Boy.

Accie is van een goede vriendin en staat al 2 jaar bij ons omdat zijn baasje bij haar in de buurt (Noord-Holland) geen goede plek voor hem kon vinden.

Het idee was dat zij hem regelmatig zou komen blijven rijden, maar door de afstand en haar drukke baan is dit er eigenlijk nooit van gekomen. Accie verkopen of hem dichter bij huis stallen is voor haar geen optie en zodoende staat hij al 2 jaar bij ons in de kudde vrij man te zijn.

Toen ik eind vorig jaar wat meer tijd had besloot ik eens te kijken of hij iets voor mij zou zijn. En zodoende ben ik in november 2010 heel rustig met hem aan de gang gegaan. En….ik vind hem geweldig!

Het idee is dat ik hem rustig door ga trainen en hem tegen de tijd dat we er klaar voor zijn, ga uitbrengen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
terug